2019 Yazının En Trend Parçaları

Yaz döneminde özellikle Instagram’da ve sokaklarda gözümüze çarpan parçaları sizin için derledik.

Her yıl olduğu gibi bu yılın da favori parçaları mevcut. Özellikle Instagram’da dolaşırken karşılaştığınız ya da yazlık beldelerde tatildeyken gördüğünüz bu parçalar henüz mevsim bitmemişken tarafınızdan denenmek üzere bekleniyor. Peki nedir bu parçalar derseniz… Birkaç tanesi sizi şaşırtmayacak. Fakat bazıları için risk almanız gerekebilir. 

Halhal 

Daha önce de bahsettiğimiz gibi sadece bu yazın değil aslında her yazın favori aksesuarı halhal. 2019 yılında da kullanımı pik yapan parçalardan. İster ip ister boncuk ya da zincir, halhalsız bu yaz dışarı çıkmayın. Üstelik spor ayakkabı ya da sandalet farketmez, istediğiniz ayakkabınızla kullanabilirsiniz. 

Batik (tie dye) 

90’ların etkisi altında olduğumuz aşikar. Bel çantaları ve choker’lardan sonra sıra tie dye parçalara geldi. Yani batik’e. İster evde kendiniz düz ve heyecansız tişörtlerinizi boyamaya çalışın ister satın alın, bu yaz bitmeden bir adet tie dye tişört sahiplenin deriz. 

Güneş gözlüğü zinciri 

Eski moda gelebilir ama gözlük zinciri bu yılın en şaşırtan ve öne çıkan aksesuarlarından biri. Tabii ki çirkin kahverengi iplerden bahsetmiyoruz. Büyük altın zincirler, boncuklar, örgüler ve hatta taşlı olanlardan bahsediyoruz. Güneş gözlüğü zincirlerin pratiklik haricinde kolye yerine geçme özelliği de hoşumuza gitmiyor değil. Denemelisiniz. 

Leopar midi etek 

Şimdiye kadar mutlaka görmüşsünüzdür. Leopar deseni ikinci baharını yaşıyor. Özellikle diz altında biten saten leopar desenli etekler hem gündüz şıklığına katkıda bulunuyor hem de gece organizasyonlarına çok kolay evrilebiliyor. Gündüz düz bir tişört ve sneaker ile kombinleyebileceğiniz bu parçayı gece ince askılı saten bluzlar ve stilettolarla tamamlayın. 

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >