2019 İlkbahar/Yaz Ayakkabı Modelleri

2019 İlkbahar/Yaz ayakkabı modellerine birlikte göz atıyoruz.

Havalar ısındığında ne rahatlığınızdan ne de şıklığınızdan ödün verin. 

2019 İlkbahar/Yaz trendlerinin çoğunu inceledik. Sıra geldi ayakkabılara. Önümüzdeki sezon ayakkabı modellerinde biraz cesaretli olmanız gerekiyor. Çünkü podyumlar iddialı modellerle doldu taştı. Gerek maskülengerek feminendetaylarla zenginleşen bu skalada yok yok. 
 
Bildiğiniz üzere sivri burunlu, kısa topuklu stilettolarher İlkbahar/Yaz sezonunun olmazsa olmazı. Bu sezonda da bizimle olanlar Dior, Givenchyve Balmain; farklı formlar ve materyallerle kısa topuklu stilettoyorumlarıyla karşınızda. Valentino, Giambattista Valli, Anna Sui defilesi gibi birçok markada kalın tabanlı ve kalın bantlı sandaletler görüyoruz. Evet biraz kaba görünüyor ancak çok rahat olduklarına eminiz!


 
Balerin ayakkabılarına çok benzeyen modeller Dior, Off-White ve McCartney defilelerini süsledi. Bu modelin hem topuklu hem de tamamen yerle bir versiyonları var. Oscar De La Renta, Altuzarra, Alexandra McQueenve Yves Saint Laurent defilerinde ise kalın ve ince topuk formlarında çeşitli modeller ön planda.

Alexa Chung defilesinde sizi 90’lara götüren ayakkabılara ne yorum yaparsınız?
Gelelim sandaletlere.... Bilekten bacağa uzanan ipleriyle Jacquemus bu modeli domine ediyor. Off-White’ın stiletto-bağcık yorumu da modelin çekici bir versiyonu. 
 
Modelleri incelemek için galerimize göz atın.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >