2019 Grammy Ödülleri Kırmızı Halı Stili

Grammy Müzik Ödülleri 2019 kırmızı halısında kimler radarımıza takıldı?

Bir Grammy Müzik Ödül Töreni’ni daha geride bıraktık. Müzik sektörünün Oscar’ları sayılan Grammy Müzik Ödülleri, yine tüm ihtişamıyla dün gece gerçekleşti ve bu sabah tüm Instagram akışımızı ele geçirdi.

Grammy Müzik Ödülleri Töreni’ne ünlülerin konuşmaları, kırmızı halı tercihleri ve güzellik görünümleri damga vurdu. Ödül töreninde özellikle konuşmasıyla fırtınalar estiren ve en çok ilgi çeken isim sizce kim oldu? Baş harfi ‘C’ desek?

Evet, doğru bildiniz Cardi B. 1995 tasarımlı vintage bir Thierry Mugler giyen Cardi, saçlarını tepede dik bir topuz yaparak atmosferi iyice dramatikleştirdi. En İyi Rap Albümü Ödülü’nün de sahibi oldu.

Cardi B ne kadar görkemliyse, ilginç bir şekilde ve hiç alışmadığımız bir şekilde Lady Gaga da bir o kadar sadeydi. Gayet mütevazı bir şekilde üç Grammy’i evine götüren Gaga, En İyi Solo Performans, En İyi Pop İkilisi Performansı ve Görsel Sanatlar İçin Yazılan En İyi Şarkı ödüllerine layık görüldü.

Gecede dikkat çeken diğer isimler arasındaysa Miley Cyrus ve Jennifer Lopez vardı. Jennifer Lopez abartılı şapkasıyla, Miley Cyrus ise sade takım elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti.

Beyoncé bu sene Jay-Z ile çıkardıkları The Carters-Everything is Love albümü ile En İyi Çağdaş Albüm Ödülü’nü, Ariana Grande de Sweetener ile En İyi Pop Vokal Albümü’nü kazandı. Ancak bu isimleri maalesef törende göremedik.

Kırmızı halının tüm gösterişini ve gelecek davetlerde ilhamınız olacak elbiseleri galerideki seçkimizde bulabilirsiniz. Göz atmanızı tavsiye ederiz.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >