2018’de Anne Olacak Ünlüler

Baby Boom sezonuna merhaba!

2017 sonlarında pek çok ünlü isim hamile olduğunun duyurusunu yaptı. Kimileri ilk kimileri ise ikinci bebeğine kavuşacak.

Hamile olup olmadığı uzun süre tartışılan ve merak edilen ilk isim, hamileliğini belli bir süren saklayan ve çok romantik bir mesajla Instagram üzerinden duyuran Khloé Kardashian. Basketbolcu sevgilisi Tristan Thompson ile ilk bebeklerini kucaklarına alacak olan çiftin heyecanı ise görülmeye değer! Kardashian ailesinde bebek bekleyen tek isim Khloé değil. Taşıyıcı anne yoluyla Kim Kardashian da Kanye West ile üçüncü bebeklerine geçtiğimiz günlerde merhaba dediler.

Bu sene üçüncü bebeğini kucağına alacak bir diğer isim ise Cambridge Düşesi Kate Middleton. Nisan ayında üçüncü İngiltere varisini kucağına alacak olan Middleton, hamileliğin ilk aylarında zorluk çektiyse de şu aralar davetlerde yeniden boy göstermeye başladı. 

İlk hamileliği sonrasında doğum sonrası depresyonu yaşayan ve bunu takipçileri ile paylaşmaktan çekinmeyen Chrissy Teigen zor günleri atlatmış olacak ki bu sene ikinci bebeğine hamile olduğunu açıkladı. John Legend ile Amerika’nın en mutlu çiftlerinden biri olarak gösterilen bu power couple’ın ikinci bebeklerinin cinsiyeti henüz belli değil.

İkinci çocuğunu kucağına almaya hazırlanan bir diğer model ise Mayıs 2017’de Snapchat kurucu Evan Spiegel ile evlenen Miranda Kerr. Orlando Bloom ile evliliğinden Flynn isimli bir oğlu olan Kerr’in bebeğinin cinsiyeti henüz bilinmiyor. Victoria’s Secret meleklerinden ikinci bebeğini bekleyen bir diğer isim de Behati Prinsloo. Maroon 5 solisti Adam Levine ile 2014 yılından beri beraber olan çiftin 1 yaşında Dusty Rose isimli bir kızları bulunuyor.

Ugly Betty dizisi ile hafızalara kazınan America Ferrera’a yılbaşı akşamı hamile olduğunu Instagram’dan duyurmuştu. Blonde Salad blog’uyla kendine sağlam bir kariyer inşa eden ve kendi işlerinin CEO’su olan Chiara Ferragni ünlü Italyan rapçi Fedez ile bebek bekliyor. Erkek bebek bekleyen çift oğullarının gelişimini an be an sosyal medyadan paylaşmayı ihmal etmiyor.

 İlk bebeği kucağına almaya hazırlanan diğer bir ünlü isim ise ‘Desperate Housewifes’ dizinin ünlü yıldızı Eva Longoria’dan başkası değil!

hamile
Celebrity
pregnant celebs
hamile ünlüler
Kim Kardashian
Kate Middleton
khloe kardashian
eva longoria
america ferrera
chiara ferragni
Miranda Kerr
behati prinsloo

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >