Yılbaşı Partisi için Tulum Önerileri

Yılbaşı gecesi giyebileceğiniz tulum modellerini bir araya getirdik.

Siyah, kırmızı, floral ya da beyaz… Yılbaşı gecesi için kombin yapacak vaktiniz olmadığını düşünüyorsanız tek parçada şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacak tulum modellerine yönelebilirsiniz. Eğer yılbaşı ruhuna uygun bir parça arıyorsanız siyah, kırmızı, altın veya gümüş arasında bir tulum seçebilirsiniz. Kendinizi bir tema ile kısıtlamak istemiyorsanız ve desenleri seviyorsanız geometrik ya da floral desenli bir tasarımı da deneyebilirsiniz.

Elbise içinde rahat hareket edemeyeceğinizi, pantolon ve ceket ikilisinin ise sizin için fazla maskülen olduğunu düşünüyorsunuz. O halde orta yolu bulun ve tulum modellerine bir şans verin. Tabii seçtiğiniz detaylar ile de görünümünüze feminen bir dokunuş katın.

Bu noktada tulumunuzu seçtiğinizi varsayıp, devam edelim. Maskülen bir imaj çizmek istemiyorsanız düz ayakkabı modellerinden uzak durup metalik tonlardaki stilettoları deneyebilirsiniz. Tulumunuz cepleri varsa ceplerini kullanmak yerine, yanınıza almak istediğiniz eşyaları içine koyabileceğiniz minik bir portföy çanta tercih edin.

Tulumunuzun omuzları kapalı ise topuz veya toplu bir saç modeline yönelin. İnce askılı veya straplez bir tulum giymeyi planlıyorsanız saçlarınızı açık bırakıp omuzlarınıza düşmesine izin verecek bir stili deneyebilirsiniz.

Tulum
body suit
winter stlye
floral
Jumpsuit
Street Style
street fashion
Sokak Modası
Sokak Stili
Fashion
Moda
Trend
Style

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >