TOP TEN: SWEATSHIRT

İlkbahar / Yaz 2017 trendleri arasında rastlayacağınız kapüşonlu sweatshirt modellerini bir araya getirdik.

 

Alexander Wang, Vetements, Tim Coppens, Balenciaga… Gardırobumuzu sportif ve rahat parçalara teslim bu dönemden istifade eden kapüşonlu sweatshirtler, artık günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Bunun sonucunda da spor salonuna giderken veya evde oturmak için giydiğimiz kapüşonlu sweatshirtleri sokak modası ile bağdaştırmamız farz oldu. 

Sadece spor ayakkabılar ile bir araya gelmektense diz üstü çizmeleri ve stilettoları da yanına alan bu parça, sadece casual bir görünüm ile kısıtlanmadığını ve aslında günün her saatine adapte olabildiğini de kanıtlıyor. Bu noktada size düşen görev; hafta sonu gardırobunuzun belki de demirbaşı olan kapüşonlu sweatshirtleri günlük hayatınıza ve hatta ofis gardırobunuza nasıl ekleyebileceğinizin yollarını bulmak. 

Önerilerimiz; Cigarette pantolonunuz veya kalem eteğinizin üzerine dökümlü modeller yerine üzerinize oturan bir kapüşonlü sweatshirt giyip omuzlarınıza blazer ceketinizi atabilirsiniz. Gece dışarı çıkmak içinse dökümlü bir kapüşonlu sweatshirt modelinden destek alıp bu parçayı elbise olarak kullanabilirsiniz. 

Top Ten
Trend
Style
Fashion
Street Style
street fashion
sweatshirt
Moda
athleisure

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >