TOP TEN: DÖKÜMLÜ KAZAKLAR

Kat kat giyinmek sizin için bir mücadele ise, seçtiğimiz kazak modellerine göz atın.

Geçtiğimiz günlerde kat kat giyinirken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsetmiştik. Tabii bu giyim tarzının bir alışkanlık haline dönüşmesini bekleyene kadar belirli bir alışma sürecinden geçeceğiniz de aşikar. Alıştırma yaptığınız bu süre zarfında ufak kaçamaklar yapıp hızlı çözümlere odaklanmak istiyorsanız, kat kat giyinmek yerine dökümlü kazak modellerine yönelip kolaya kaçabilirsiniz.

Kış mevsiminin beraberinde getirdiği soğukları iliklerimizde hissetmeye başladığımız bugünlerde, tek bir kat giyip sokağa çıkmanın nerede imkansız olduğunun farkındasınız. Fakat hangi parçaları bir arada giyeceğiniz konusuna da kafa yormak istemiyorsunuz. O halde dökümlü kazaklara yönelerek, tıpkı yukarıda da söylediğimiz gibi, hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. İçinize ne giydiğinizi önemsiz kılan kazaklar, yeri geldiğinde değiştirmeye üşendiğiniz ve sadece evde giydiğiniz bluzları da kamufle etmek için etkili birer araç haline gelebilirler.

Seçtiğiniz kazak modelini uzun yıllar boyunca giymek istiyorsanız klasik modellere yönelip desenlilerden uzak durmanızda fayda var. Eğer uzun zamandır aynı saç modelini kullanıyorsanız boğazlı kazaklara yönelip saçlarınızı yakanızın içine saklayarak farklı bir saç modeline sahip olduğunuz algısını yaratabilirsiniz.

Galerimize bekliyoruz.

oversized jumper
oversizde
wool sweater
Street Style
street fashion
Fashion
Style
Trend
Moda
dökümlü kazak
Kazak
Sokak Modası
trend alarmı
Top Ten

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >