TOP TEN: Denim Ceket

Her mevsim denim ceket giyebilirsiniz, unutmayın.

Yaz, ilkbahar ya da sonbahar farketmeksizin giyebileceğiniz bir parça… Tabii kışın da giyebilirsiniz ama paltonuzun içine. Denim ceket ya da hepimizin kullandığı adıyla kot montlar, her yeni sezonda yeni stillerle ve kesimlerle karşımıza çıkıyor. Her kombini tamamlama özelliği olarak günlük stilin vazgeçilmezi denim ceketleri sizin için sıraladık.

Vazgeçilmez Parça: Denim Ceket

Herkesin dolabında yer alan denim ceket, bu sezon bir kez daha sahneye çıkıyor. Bu sefer biraz daha dökümlü ve biraz daha oversize.  

Kişiselleştirilmiş Denim Ceketler

Özellikle geçtiğimiz birkaç sezondur hayatımıza dahil olan kişiselleştirme trendinden nasibini alan denim ceketleri, artık karakterinizi belli etmek için kullanabileceğiniz bir tuval olarak da düşünebilirsiniz. Bu noktada sizi yansıttığına inandığınız yamaları veya rozetleri miktar gözetmeksizin denim ceketinizin üzerine işleyebilirsiniz. Hatta çizim becerilerinize güveniyorsanız ceketinizin üzerini kendi tasarımınız olan bir motifle de kaplayabilirsiniz. 

Denim ceketlerinizin yani kot montlarınızın ceplerini, yakalarını ve sırtını istediğiniz şekilde renklendirip kendinize özel hale getirebileceğinizi unutmayın. Eğer yukarıda da bahsettiğimiz gibi çizim konusundan uzaksanız, ikinci el pazarlardan ve mağazalardan toplayabileceğiniz minik iğnelerle kot montunuzu hareketlendirebilirsiniz.

Denim on Denim

Kot pantolon üzerine kot mont olur mu diye artık sorgulamıyoruz, çünkü denim kumaşlarının renk tonlarını tutturduğunuz müddetçe bu kombin oldukça modern bir görünüm sağlıyor. 
Gözünüzün alışması için bir süre geçmesi gerekebilir fakat bize inanın, spor ayakkabınız ve beyaz tişörtünüz ile denim on denim stili size de yakışacak. 

Siz de alışverişe çıkmadan önce denim ceket stilleri arasından seçki yapmak isterseniz tek yapmanız gereken galerimize göz atmak.

Denim
Jean
denim ceket
Top Ten
denim jacket
Street Style
street fashion
Fashion
Style
Sokak Modası
Sokak Stili

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >