Sevgililer Günü için Gece Elbiseleri

Sevgililer Günü’nde ne giyeceğiniz konusunda tereddütleriniz mi var?

Sevgililer Günü’ne sayılı günler kaldı. Planınız çoktan hazır. Fakat hala nasıl bir elbise giyeceğiniz konusunda kafanızda soru işaretleri var. Klasik mi olmalı? Abartıya kaçmalı mıyım? Gösterişli olabilir mi?

Bu noktada kafanızdaki soru işaretlerini cevaplamanızda size yardımcı olacak elbise modellerini sıralayalım.

Gecelik elbiseleri artık klasikler listenize ekleyebilirsiniz. Bu noktada hangi tonlarda bir elbise giymek istediğinizi seçtikten sonra programınızın ne olduğuna bağlı olarak ayakkabılarınızı gözden geçirin. Eğer casual bir program planladıysanız gecelik elbisenizi spor ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz, gece şık bir yemeğe gitmeye planlıyorsanız stilettolarınızı ayağınıza geçirmek için vakit kaybetmeyin.

Romantik bir ruhunuz var ve kıyafetinizin de bunu yansıtmasını istiyorsunuz. O halde pastel tonlarındaki elbiselere yönelebilirsiniz. Aksesuar kullanmayı sevmiyorsanız fırfır detaylı elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Tabii listeye siyah klasik bir elbiseyi de dahil ediniz. Zira ne giyeceğiniz konusunda gerçekten de kararsızsanız ve sadece bu gün için bir elbise almayı planlıyorsanız hemen vazgeçin. Eğer düz siyah bir elbiseye yatırım yaparsanız bu elbiseyi daha sonrasında da kullanabilirsiniz. 

Gösterişi seviyorsanız payetli elbise modellerine yönelin. Kıyafetinizin fazla abartılı olduğu algısını kırmak içinse kıyafetinizi bomber ceket ve spor ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.

top ten: gece elbisesi
Sevgililer Günü
Sevgililer Günü Stili
valentines day style
Fashion
Trend
Moda
sevgililer günü elbisesi
sevgililer günü modası
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >