Mavi Tasarımlar

Alışveriş listenize dahil etmeniz gereken mavi tasarımları bir araya getirdik.

Daha öncesinde mavi tonlarına bürünen saç renklerinden bahsetmiştik. Hatırlamak için tıklayın. Hatta baştan aşağı tek renge bürünmek istediğiniz zamanlarda da tercih edebileceğiniz renkler arasında sıraladığımız mavi, lacivertten bir adım uzaklaşıp pastel tonlarına bürünüyor. 

 

Tabii biz ürün seçkimizi yaparken sadece pastel tonları ile sınırlı kalmaktansa lacivertten rol çalan tasarımları da listemize dahil ettik. Bu noktada hafta sonu gardırobunuza dahil edebileceğiniz şort modellerinden sweatshirtlere ve ofis gardırobunuza dahil edebileceğiniz pantolonlardan elbiselere uzanan bir ürün gamına rastlayacağınızı en baştan söyleyelim. 

 

Olur da mavi tonlarını gardırobunuz yerine güzellik alışkanlıklarınız arasına katmak isterseniz geometrik manikür trendinde mavi tonlarındaki ojelere de yönelebilirsiniz. Geometrik manikür trendinin örnekleri içinse buraya tıklayın

 

Plajda mayolarınız ile bir araya gelen slogan trendini kıyafetlerinize nasıl taşıyacağınızın yollarını arıyorsanız sloganları da yanına ekleyen bluz modellerinden de destek alabilirsiniz.

 

Bu yaz sona ermeden sloganlı mayo trendini yansıtabileceğiniz bir mayonun peşine düşmek istiyorsanız buraya tıklayın. 

 

90’lı yıllara atıfta bulunan saç ipi trendinde de mavi tonlarına yönelebilirsiniz. Saç ipi trendini yeniden hatırlamak içinse buraya tıklayın. 

Mavi
Street Style
Trend
Sokak Modası
Fashion
Style
trends
Top Ten
blue
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >