En İyi Kısa Topuklu Ayakkbı Modelleri

Devasa topuklular ile yürümek size zor geliyorsa, sizin için seçtiğimiz “kitten heel” ayakkabı modellerine göz atabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde 2016 sezonunda rastlayacağınız ayakkabı modellerinden bahsetmiştik. Şimdi ise sezon trendlerinin dışında seyreden ve hayatınızı kolaylaştırmak için hazır bekleyen bir modelden, yani “kitten heel” ayakkabılardan konuşalım. Topuklular ile koşturmacası yüksek bir şehir hayatına adapte olmak kimi zaman zorlayıcı olabilir. Bu noktada sokak modasının bize bahşettiği spor ayakkabı trendi bir kurtarıcı görevini üstlense de topuklu ayakkabı giymek istediğimiz zamanlardaki açlığımızı doyurmada yetersiz kalıyorlar.

Geriye yapılabilecek tek bir şey kalıyor; orta yolu bulmak, yani şehir hayatında size zorluk çıkarmayacak bir ayakkabı modelini tercih etmek. Minik topuklu ayakkabı modelleri stilletolar kadar gösterişli olmasa da düz tabanlı ayakkabı modelleri giymek istemediğiniz zamanlar için iyi bir alternatif olma özelliğini taşıyor. Gece veya gündüz olması aslında hiç de önemli değil. Mini etek veya jean pantolonla da bir arada kullanabileceğiniz bu ayakkabı modelleri kısa yoldan ayaklarınızı yerden kesmeye yetecek yükseklikte.

Moda
Stil
Sokak Stili
Topuklu Ayakkabı
Kısa Topuklu Ayakkabı Modelleri
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >