En İyi Deri Etek Modelleri

Deri ceketinizin yanına bir adet de etek ekleyebilirsiniz.

Sonbahar mevsimini es geçip direk kışa geçtiğimiz doğrudur. Hal böyle olunca deri ceketlerimizi paltolarımızın içine saklamamız ya da kalın kazaklar ile bir arada giymemiz de gayet makul görülebilecek bir giyim alışkanlığı. Hazır yeri gelmişken kat kat giyinmek için birkaç ipucuna ihtiyaç duyarsanız buradan devam edebilirsiniz. Sonbahar / Kış 2018 sezonu ile birlikte yeniden yükselişe geçen deri etek modellerine göz atmak içinse galeriye doğru ilerleyiniz.

Sadece siyah ile sınırlanmayan yanına Sonbahar / Kış 2018 sezonunun iddialı renklerinden biri olan kırmızıyı da ekleyen deri etekleri, geçtiğimiz günlerde de bahsettiğimiz kırmızı çizmeler ile bir arada kullanabilirsiniz. Bir instagram trendi olarak yer verdiğimiz ayakkabı trendini hatırlamak içinse buraya tıklayabilirsiniz

Deri eteklerinizi seksi ve feminen bir dokunuş yerine sportif bir tarza çekmek istiyorsanız kapüşonlu tasarımları da bir an önce alışveriş listenize eklemelisiniz. Sonbahar / Kış 2018 sezonunda karşınıza çıkacak kapüşonlu tasarımlara göz atmak içinse buradan devam edebilirsiniz. 

Top Ten
leather skirt
Deri Etek
Moda
Stil
Style
Fashion
Street Style
winter style
Sokak Modası
Sokak Stili
kış modası
street fashion
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >