En İyi 10 Loafer Ayakkabı Modeli

Yeni dönemin en rahat ayakkabı modeli loafer için dolabınızda yer açtınız mı?

Bir dönemin en trend ayakkabısı olan babetin rafa kaldırılmasına sebep olan loafer, son birkaç senedir farklı model ve stillerle karşımıza çıkıyor. Özellikle mevsim geçişlerinde ve yaz, ilkbahar & sonbahar aylarında kullanımı oldukça rahat olan loafer model ayakkabıyı ister çorap ile ister çorapsız giyebilme lüksüne de sahibimiz. 

Neden Loafer giymelisiniz? 

Sizi loafer giymeye ikna edecek birkaç fikrimiz var. Siz de loafer ayakkabıya şans vermeyi düşünüyorsanız sıraladıklarımızı okumanızı tavsiye ederiz. Ardından galerimize göz atmayı ve sizin için seçtiğimiz stilleri incelemeyi unutmayın deriz.

Sneaker giymekten sıkılanlar için 

Evet spor ayakkabı giymek çok rahat. Evet beyaz spor ayakkabı her türlü kombine çok güzel uyum sağlıyor. Ama ya spor ayakkabıdan sıkıldığınızda? Ya da bir toplantıya katılmanız gerektiğinde? Ya da akşam şık bir restorana yemeğe giderken? Ne kadar rahat olursa olsun, spor ayakkabı her durumda giyilemeyebiliyor. Tam bu noktada yardıma yetişen loafer model ayakkabılar oluyor. 

Hem şık hem rahat 

Maskülen trendin modadaki en büyük destekçilerinden loaferlar farklı renk ve stilleriyle geniş bir yelpazede karşımıza çıkmaya devam ediyor. Gündüz stilinizi gece stilinize kolayca bağlayabilecek loafer model ayakkabılar ile rahatlığı şıklıkla birleştirebilirsiniz. 

 

Çoraplı ya da çorapsız 

Çorapla loafer giymek ilk bakışta size saçma gelebilir ama yeni bir trendden bahsettiğimizi unutmayın. Kombininizle kontrast yaratmak ya da bütünlük yaratmak için çorabınızı bir aksesuar olarak görmekle işe başlayın. Geri kalanı nasıl bir etki yaratmak istediğinizle ilgili tamamen sizin kararınıza kalmış. Buradaki en büyük ilhamımız Michael Jackson. Eğer siyah loafer giymekte ısrarcıysanız Michael Jackson gibi beyaz çoraplara yönelin. Ya da neon renkli çoraplarla stilinizde dikkat çekici bir öğle oluşturun.

Moda
Stil
En iyi 10
Loafer
Ayakkabı Modelleri

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >