Denim Pantolonlar

Gardırobunuzda yer alan denim pantolonlara küçük bir trend dokunuşu yapmanızın zamanı geldi.

Yıl 2017. İlkbahar / Yaz sezonundayız. Ve artık altı ayda bir farklı trendlerin karşımıza çıkmasına aşinayız. Bu noktada her sezon gardırobumuzda yer alan bütün denim pantolonları değiştirmemiz neredeyse içinden çıkılmaz bir hal alabilir. O zaman uzun vadeli düşünüp gerçekten de uzun yıllar boyunca giyebileceğimize emin olduğumuz denim pantolonlara yatırım yapmamız gerektiğini kabul edelim. Devam ediyoruz. Dar pantolonların artık kullanım dışı olmaya başladığını kabullenmek üzereyiz. Hala bu konuda nasıl düşünmemiz gerektiği konusunda pek de emin olmasak da geniş paçalı pantolonları günlük hayatımıza dahil etmek için harekete geçtik. 

Sonbahar / Kış 2016 sezonu ile birlikte hayatımıza giren yırtık paçalı pantolonların yanına iki renkli pantolon modellerini ekleyerek yola devam ediyoruz. 

Söz konusu denim olunca söyleyeceğimiz çok şey var. 2017 yılında denimin hangi versiyonlarına rastlayacağınızı öğrenmek için tıklayın. 

Konuyu dağıtmaktansa başlığa odaklanmak isterseniz galeriye tıklayın ve İlkbahar / Yaz 2017 sezonundan sizin için seçtiğimiz en cool denim pantolon modellerine göz atın. 

Denim
Jean
Kot
denim pantolon
jean pantolon
Street Style
Top Ten
must have
street fashion
Fashion
Style
Trend
Moda
Sokak Modası
Sokak Stili
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >