Bomber Ceket

İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda bu parçayı mutlaka alışveriş listenize ekleyin.

Aynı zamanda hem rahat hem de cool görünmenin yollarını arıyorsunuz. Malum havalar soğuk, bu nedenle de içinizdeki katları göstermeye ihtiyaç duymadan tarzınızı belli edecek bir parçaya ihtiyacınız var. O halde alışveriş listenizin en başına bir adet bomber ceket eklemelisiniz. Sportif duruşu ile athleisure trendine atıfta bulunabileceğiniz bu parça, aynı zamanda tasarımcıların elinde gece dışarı çıkabileceğiniz bir tasarıma da dönüşüyor. 

Özellikle Sonbahar / Kış 2016 sezonunda gece elbiseleri ile bir araya gelen bomber ceketler, İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda ise günlük hayata dahil olup cool görünmenin kısa yollarını size sunmaya devam ediyor. Gucci, Miu Miu, Marni ve Saint Laurent gibi markaların da koleksiyonlarına eklediği bu parçayı sadece hafta sonu değil, ofis gardırobunuz için de kullanabilirsiniz.

İlkbahar / Yaz 2017 sezon trendlerinde karşınıza çıkan renkler doğrultusunda bir yatırım yapmayı planlıyorsanız pembe, lila ya da sarı tonlarını deneyebilirsiniz. İlkbahar / Yaz 2017 sezonunun hit trendlerinin arasına girmeyi başaran sloganlı tişörtler ile de bomber ceketinizi yan yana getirebilirsiniz. Eğer sloganlı tişörtünüzü nasıl giyeceğinize dair yardıma ihtiyacınız var ise daha önce sizin için hazırladığımız yazıya ulaşmak için tıklayın. Halihazırda gardırobunuzda bulunan sloganlı tişörtleri giyiyorsanız tek yapmanız gereken yanına bir adet bomber ceket eklemeniz. 

Bomber ceketinizi klasik bir şekilde giymeden önce omuzlarınıza atmayı ya da ceketinizin fermuarını yarıya kadar çekip omuzlarınızdan düşürmeyi de deneyebilirsiniz.

Artık İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda en sık kullanacağınız parçayı kararlaştırdığımıza göre saçlarınızdan bahsederek konuya devam edebiliriz. Bu noktada doğallığın ön planda olduğu bir İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda olduğumuzu varsayarsak yataktan kalktığınızda düzgün saçlara sahip olmanın püf noktalarını okuyarak hayatınızı kolaylaştırıp hazırlık sürecinizi kısaltabilirsiniz. 

athleisure
sloganlı
tişört
Sokak Stili
Sokak Modası
Street Style
street fashion
Fashion
Style
Trend
Pembe
lila
Bomber Ceket
bomber
Top Ten
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >