Zoë Kravitz

Etnik, eklektik ve özgür. Zoë Kravitz’in stilini tanımlamak için bu sözcükler hem kafi hem değil... Karar sizin.

Zoë Kravitz adını bir yıl içinde kaç defa duyduğunuzu düşünün... Evet, muhtemelen birçok yıldızdan daha fazla. Beyoncé ya da Lady Gaga kadar olmasa da yine de fazla. Big Little Lies’la hafızalara kazınan aktristin stili hakkında birkaç kelam etmek istiyoruz.

Etnik havası ve kendiyle özdeşleyen güzellik detaylarıyla Zoë Kravitz’in zaten uzaktan baktığınızda bile farklı bir tarzı olduğunu anlıyorsunuz. Diğerlerinden ayrışması için ekstra bir çaba sarf etmesine gerek olmadığından bahsediyoruz.

Doğuştan sahip olduğu aurayla sonsuz bir özgürlük alanının da kapısını aralamış oluyor. Belki de tam da bu yüzden Kravitz’in tarzını belirli bir kalıba sokamıyor; kendi içinde barındırdığı eklektik dinamiği kabul ediyoruz.

O nasıl mı oluyor? Şöyle...

Kravitz, tercih ettiği kıyafetler bir yana ilk olarak saç ve makyajıyla dikkat çekiyor. Uzun afro örgülerini renkli göz makyajlarıyla kombinleyen bir aktris düşünün..

Ayrıca dövmeleri de bu renkli tarzını destekliyor. Tüm bu cesur güzellik tercihlerine ters köşe olacak kıyafet tercihleriyse oldukça rahat. Beyaz tişörtler, denim-on-denim kombinleri, bol kazaklar, sneaker’lar... Galeride göz atabilirsiniz.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >