Stacy Martin

Genç oyuncunun stilini mercek altına aldık.

 

Doğallık. Eğer güzellik ve giyim alışkanlıklarınız arasında bu tanımlama büyük bir yer kaplıyorsa Stacy Martin’in stilinin size yol göstermesine izin verebilirsiniz. 

Peki neler yapmalısınız?

Makyajı minimumda tutun. Gece dışarı çıkarken veya şık bir davete katılırken bile sadece kırmızı ruj ve siyah eyeliner kullanın. Abartılı göz makyajından veya koyu ruj renklerinden uzak durun.

Vücudunuza yakışan elbise tipini bulduktan sonra türevlerine yönelin. Genellikle diz üstü elbise modelleri ile karşımıza çıkan Stacy Martin, elbise tipini aynı tutsa da farklı desenlere ve renklere yönelmekten çekinmiyor. 

Saçlarınız ile oynamaktan korkmayın. Bahsettiğimiz cesaret isteyecek büyük değişiklikler değil. Saçlarınızı sürekli aynı model ile kullanmayın. Yana yatırın, ortadan ayırın. Saç modelinizi değiştirmek istediğinizde ise yine bu sezonun öne çıkan modellerinden biri olan çene hizasında biten saç modellerinden birini deneyin. 

Maskülen parçaların gözünüzü korkutmasına izin vermeyin. Sürekli elbise giyiyorsanız arada es verip vücut tipinize uygun bir pantolon ve ceket ikilisini deneyin. Eğer seksapel bir görünüm elde etmek istiyorsanız ceketinizin içine bir büstiyer giyip düğmelerini ilikleyerek kullanın. 

 

style icon
actress
stacy martin
Stil
Hollywood
celebrity style
Fashion
Trend
Stil İkonu

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >