Slick Woods’la Tanışmış Mıydınız?

Tarzını yakın takipteyiz.

Kanye West tarafından keşfedilen 22 yaşındaki modeli ilk olarak Yeezy’nin 2.sezonunda podyumlarda gördük. Alışagelmişin dışındaki tarzıyla tüm dikkatleri üzerine toplayan Woods asker tıraşı saçları, ayrık dişleri ve atletik vücuduyla kabul edilen güzellik normlarının artık geçersiz olduğunun da canlı bir kanıtı.

Gerçek ismi Simone Thompson olan ve müzik ikonu Tupac’ın öldüğü sene doğduğu için onun reenkarnasyonu olduğuna inanan 1996’lı modelin, asi tarzından etkilenmemek ise mümkün değil. Boynundan çıkarmadığı altınları, dövmeleri, umursamaz yüz ifadesiyle kendine has bir havası olan modelin en sevdiğimiz yanı ise etiketleri, sınıflandırılmayı sevmeyen, bireyselliğin savaşçısı, özgürlüğüne düşkün biri olması. Bu noktada ünlü modelin mottosunun ‘Kendin Ol’ olması ise elbette kaçınılmaz!

Kanye West’ten sonra Rihanna’nın favori modeli olan Woods, Fenty markasının yüzü olmasının yanı sıra FentyxPuma, Fendi gibi markaların defilelerinde yürüdü. Calvin Klein, Marc Jacobs kampanyalarında yer alan model 2018 Pirelli takviminde de kendine yer bulmayı başararak modanın kalbine girdi. CFDA ve MET Gala gibi moda dünyasının önemli etkinliklerinde boy gösteren Slick’in arkadaş çevresi de oldukça ünlü. Rihanna, Kendall Jenner, Bella Hadid, Rio Uribe ile sık sık takılan model 2018’de de hızla yükseleceğe benziyor. 

slick woods
Model
Fashion
Sokak Stili
Sokak Modası
Trendler
Stil İkonu
style icon
Celebrity
celebrity style
ünlü stili
model stili
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >