Sienna Miller

İngiliz oyuncunun stilini mercek altına aldık.

Sienna Miller’dan bahsetmek için herhangi bir sebebe ihtiyacımız olmasa da Altın Küre Ödül Töreni’nde casual bir at kuyruğu ile katılmasını bahane bilip, oyuncunun stilini inceledik. 

Yeniliklere açık olan ve farklı trendleri denemekten korkmayan Sienna’nın stiline yakından baktığınızda bohem etkileri hissetmemeniz neredeyse imkansız. Sezon trendleri ile oynayan, bunu yaparken de sahip olduğu bohem ruhu da kıyafetlerine dahil eden oyuncu, sıklıkla saç modelini değiştirmekten de geri kalmıyor. Eklektik bir stile sahip olan Sienna, halihazırda geçerliliğini koruyan stil kodlarına aykırı davranmaktan ise kaçınmıyor. Yukarıda bahsetmiştik, tekrar hatırlatalım; Altın Küre Ödül Töreni’ne casual bir at kuyruğu ile katılan Sienna, aslında ne giydiğinizden çok, nasıl durduğunuzun önemine vurgu yapıyor. 

Nereye gittiğinizin veya gideceğinizin bir önemi yok. Önemli olan giydiklerinizin içinde kendinizi nasıl hissettiğiniz. Bu bağlamda gece dışarı çıkarken ve hatta şık bir davete katılırken spor ayakkabı giymenin bile kabul gördüğü bir dönemde yaşadığımızın da altını çizelim.

 

Hal böyle olunca Sienna Miller’ın stilini birebir kopyalamak yerine, Sienna’nın bize empoze etmeye çalıştığı özgür ruhtan feyz alıp, gerçekten de istediğimiz gibi giyinmeye ve benimsemediğimiz stil kodlarından uzak durmaya çalışacağımızın altını çizelim. 

Stil İkonu
style icon
Sienna Miller
Fashion
celebrity style
celebrity fashion
red carpet
Street Style
street fashion
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >