Pandora Sykes

Stilinize renk katmak istiyorsanız editör ve blogger Pandora’dan ilham alabilirsiniz.

CNN, The Coveteur, Man Repeller, GQ ve InStyle gibi markalar ile çalışan Pandora’nın stiline göz attığınızda belki de daha önce bir araya getirmeyi düşünmediğiniz parçaları kombinlediğini fark edeceksiniz. Uzun çiçekli elbise üzerine kemer olarak takılan desenli bir fular, midi jean etek ve bomber ceket ile bir arada kullanılan altın payetli bir bluz, beyaz gömlek üzerine giyilen bir ekose gömlek… Gardırobunuzun limitlerini aslında tamamen sizin belirlediğinizi size bir kez daha hatırlatan Pandora, kıyafetlerinizi yeni oyun arkadaşlarınız olarak benimseyip onlara yeni görevler atamanızı istiyor. En azından biz kendisinin böyle yaptığına ve böyle düşündüğüne inanıyoruz. 

Devil Wears Prada filminin ona ilham verdiğini söyleyen Pandora, geçtiğimiz yıl StyleCaster’a verdiği bir röportajda ise asla eşofman altı giymeyeceğini belirtmiş. Bu noktada Pandora’nın henüz athleisure trendine kendini kaptırdığının kanıtlarını göremesek de  blogger’ın ne zaman pes edeceğini düşünmeden de edemiyoruz.

Pandora’nın stilini farklı renklerin ve desenlerin bir arada kullanıldığı eklektik bir tarz olarak da tanımlamak mümkün. Bu noktada sadece siyah giyinmeyi aklınızdan geçirdiğiniz noktalarda bu fikrinizden yavaşça uzaklaşıp hemen gardırobunuzdaki en renkli parçayı üzerinize geçirmeye başlayınız. Eğer renkler konusunda cesur davranamadığınızı düşünüyorsanız her daim giydiğiniz klasik parçaların farklı renklerdeki uyarlamalarına yönelerek alışkanlıklarınızı kırmaya çalışın. 

Stil İkonu
style icon
pandora sykes
Celebrity
ceberity style
Fashion
Moda
Stil
Trend
Street Style
street fashion
Sokak Modası
Sokak Stili

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >