Meghan Markle

Prens Harry’nin kalbini çalmayı başaran oyuncunun stilini mercek altına aldık.

Eğer Suits dizisinin sıkı bir takipçisi iseniz Meghan Markle’ı zaten tanıyorsunuz. Dizide giydiği yüksek belli kalem eteklerini ve dar gömleklerine, muhtemelen üzerinde nasıl yürüdüğünü merak ettiğiniz yüksek topuklu ayakkabılarına aşinasınız.

Oyuncu ile ilk tanışmanız Prens Harry’nin hayatına dahil olması ile birlikte ise size kısaca oyuncudan bahsedelim; Suits dizisinde bir hukuk firmasında çalışan Rachel Zoe karakterini canlandıran Meghan’ın aynı zamanda The Tig adlı bir yaşam sitesi var. CSI, Fringe ve Horrible Bosses da da karşımıza çıkan oyuncu, aslında gerçek hayatında da Rachel Zoe’nin stil kodlarına yakın kıyafetleri tercih ediyor.

Genellikle yana taradığı saçlarını dumanlı bir göz makyajı ile tamamlayan Meghan, daha klasik parçalara yönelip risk almayan bir stil sergiliyor. Bu noktada siz de Meghan’ın stilini takip etmek istiyorsanız casual chic adı altında karşınıza çıkacak pantolon ve ceket ikilisine ağırlık verebilirsiniz. Risk almak istediğiniz zamanlarda ise renk paletinin en cesuru olarak bilinen kırmızıya yönelebilirsiniz.

Tabii bu stil kodlarını takip etmeniz sonucunda kendinize ait bir prens bulur musunuz? İşte o sorunun cevabı için bekleyeceksiniz. 

meghan markle
Stil İkonu
style icon
Fashion
Style
Trend
suits
celebrity fashion
prens harry
Nişan
engagement
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >