Margot Robbie

Ondan bahsetmenin tam da sırası.

 

Bir süreliğine topmodellerden uzaklaşıp beden algısı gerçekliğe daha yakın olan bir isme, yani Margot Robbie’ye odaklanıyoruz. Onu uzun saçlarıyla tanımış olmamıza rağmen, sezonun hit saç trendlerinden bob, yani çene hizasında biten bir saç modeli ile yola devam eden Margot Robbie’nin en büyük özelliği kırmızı halıda bile aşina olduğumuz makyajından vazgeçmemesi. Peki, Suicide Squad ve Tarzan gibi filmler ile radarımıza yeniden takılmayı başaran bu ismin stiline nasıl sahip olabilirsiniz?

1-Makyaj malzemenizde yer alan ürün sayısını azaltın. Ve eğer başarabileceğinize inanıyorsanız kırmızı rujunuzu bir parlatıcı ile değiştirin. Yanaklarınıza pembelik katması adına pembe tonlarında allıklara yönelin.

2-Katılacağınız bir gala olmayabilir ama gece dışarı çıkarken süslenmeyi seviyorsunuz. Haliyle makyaj yapmayı da. O halde gözlerinizi ve elmacık kemiklerinizi öne çıkaracak ürünleri tercih edin. Bu durumda ihtiyaçlar listenize eyeliner, maskara ve allık ekleyebilirsiniz.

3-Siyah giyin. Bu seçeneğin sizin için de pek zor olmayacağı aşikar. Muhtemelen birçok kadın gibi sizin de gardırobunuzda halihazırda bel bağladığınız birtakım siyah parçalar yer alıyor. 

4-Abartıya kaçmayın. Aksesuar kullanımını minimumda tutun. Gerekirse altın tonlarında veya etnik görünümlü kolyelerden destek alın.

5-Saçlarınızı kestirmeyi göze alın. Eğer kestirme fikri size sıcak gelmiyorsa saçlarınızı ortadan ayırıp, dalgalarınızı ön plana çıkaracak saç ürünleri kullanın. Tam bu noktada TONI&GUY Bukle Belirginleştirici Sprey yardımınıza koşacak. Eğer saçlarınızı ortadan ayırmaya müsait bir yüz yapınız yok ise iyi olan profilinizi öne çıkaracak şekilde saçlarınızı sağa ya da sola ayırın.

Bu sezon trendlerinde de karşımıza çıkan ıslak saç görünümüne bir şans verin.

6-Toprak tonlarındaki veya hardal rengindeki tasarımları daha sık giymeye başlayın.

margot robbie
suicide squad
tarzan
Hollywood
celebrity style
style icon
Stil İkonu
Fashion
Style
Trend
Moda

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >