Lily Donaldson

Mercek altında.

Londra’da Camden Town’da alışveriş yaparken keşfedilen Lily Donaldson, modellik kariyerine başladığında henüz 16 yaşındaydı. Balenciaga, Burberry, Calvin Klein, Dior Gucci, Fendi ve Dior’un da dahil olduğu uzun bir marka listesi ile çalışan model, Patrick Demarchelier, Tim Walker, Nick Knight ve Mario Sorrenti gibi fotoğrafçıların da objektifine poz verme imkanını yakaladı. 

Verdiği bir röportajda 18 yaşında New York taşındığını ve eğitimine zamanında daha fazla ağırlık vermediği için pişman olduğunu söyleyen Lily’nin spor rutini ise sadece bacak odaklı bir egzersiz tablosu ile sınırlı. 

Alexa Chung, Suki Waterhouse ve Agyness Deyn gibi sıkı bir trend takipçisi olmasa da Lily Donaldson’ın klasik parçalara yer verdiği gardırobunu görmezden gelmemiz imkansız. Zamansız Donaldson’ın podyumda veya dergi çekimlerinde olmadığı vakitlerde üzerinde klasik bir jean, parka ya da takım elbise giyerken modele rastlamanız bir hayli muhtemel. 

Desenlerden uzak duran ve risk almak yerine her daim geçerliliğini koruyan leopar desenine bel bağlayan model, moda dünyasının bir parçası olsa da sahip olduğu stili ile tamamen kendine özgü bir çizgi benimsediğinin ipuçlarını veriyor.

Eğer siz de trendlerden bağımsız hareket etmeyi seviyorsanız siz de her sezon ile birlikte değişen hızlı modaya inat, daima geçerliliğini koruyan tasarımlara ve aynı şekilde bir saç modeline yönelebilirsiniz.

Klasiklere küçük dokunuşlar katarak her zaman güncel bir görünüme bürünmeniz de olasılıklar dahilinde. Bu noktada saç modelinizi, stilinizi veya makyaj yapma alışkanlıklarınızı baştan aşağı değiştirecek detaylara odaklanmak yerine, gerçekten de kendiniz ile özdeşleştirebileceğiniz detayları aramanızda fayda var. 

lily donaldson
Stil İkonu
style icon
Style
Fashion
victorias secret
Model
Moda
Trend
Street Style
celebrity style
celebrity fashion
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >