Kim Kardashian’dan Stil İpuçları

Zamansız bir stilin peşindeyseniz, Kim Kardashian’ın adımlarını takip edebilirsiniz.

Peki, neler yapmalısınız?

Vücut tipinize uygun klasik parçaları alışveriş listenize ekleyin. Size yakışmadığını düşündüğünüz veya içinde iyi hissetmediğiniz tasarımları “giymiş olmak için” giymekten kaçının.

Desenli parçalardan uzak durun. Mümkünse minimal kesimli klasiklere yönelin.

Ayakkabı konusunda cesur davranın. Minimalist bir stili benimsemiş olmanız aksesuarlarda farklılık yaratmayacağınız anlamına gelmiyor. Kıyafetinize hareket katması için renkli veya farklı formlardaki ayakkabı modellerine yönelebilirsiniz.

Tek renk giyinmekten korkmayın. İlla siyah olmak zorunda değil, toprak veya gri tonlarında da tek renk görünüme bir şans verin. Monokrom trendini uygulamanın ipuçlarını öğrenmek içinse buradan devam edin.

Her daim izleniyormuş gibi hareket edin. Söz konusu Kim ise bunun bir gerçek olduğu aşikar. Fakat giyinmekten kaytarmak istediğiniz anlarda bile kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacak parçaları kombininize dahil edin.

Minimalist bir stil ile birlikte minimalist bir makyaj anlayışı belirleyin. Elmacık kemiklerinizi ve gözlerinizi ortaya çıkaracak temel makyaj ürünlerini deneyin.

Saçınızda değişiklik yapmaktan çekinmeyin. Saç modelinizi değiştirmek istemiyorsanız farklı toplama şekillerine bir şans verin.

Kim Kardashian
Style
Trend
kim kardashian style
kim kardashian gibi giyinmek
Stil İpuçları
fashion tips
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >