Imogen Poots

Roadies ile yeniden adından söz ettiren oyuncunun stilinden ilham alıyoruz.

Cameron Crowe yapımı Roadies televizyon dizisinde, bir müzik grubu ile turnede çalışan bir kızı canlandıran Imogen Poots’un en belirgin özelliği dağınık sarı saçları. Sweet Virgina’nın kadrosunda da izleyeceğimiz Poots, Hollywood’un ihtişamını genellikle kırmızı halıda bırakıp günlük hayatında daha sportif ve casual parçalar ile karşımıza çıkıyor.

Günlük hayatında spor ayakkabıları, jean pantolonu ve tişörtü ile rastlayabileceğimiz Poots’un stili, aslında halihazırda gardırobumuzda var olan parçalardan oluşuyor. Her kadının gardırobunda mutlaka bulunması gereken basic tasarımlar üzerine yoğunlaşan Poots, kırmızı halıda ise genellikle omuzlarını ön plana çıkaracak tasarımları tercih ediyor.

Kırmızı ruj ve göz makyajına ağırlık veren oyuncu, saçlarını dağınık topuz yapıyor ya da doğal dalgalarıyla açık bırakıyor. Bu noktada Imogen Poots’un saçlarından ilham alıp aynısını uygulamak isterseniz size TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey yardımcı olacak.

Kış mevsiminde ise yine basic parçalardan uzaklaşmayan, siyah ve camel tonlarında paltolara yönelen Poots, bu sefer aksesuar olarak bereden destek alıyor. 

imogen poots
roadies
Celebrity
celebrity style
Street Style
street fashion
Fashion
Style
Moda
style icon
Stil İkonu

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >