İlham: Millie Bobby Brown

Stranger Things’in ikinci sezonu için gün sayarken, bir stil ikonu olma yolundaki hızla ilerleyen Millie Bobby Brown’un tarzını mercek altına aldık.

80’li yılların kült korku filmlerinden ilam alan Stranger Things’deki kısacık saçları ile tanıdığımız Millie Bobby Brown’u dizinin ikinci sezonunda kıvırcık saçları ile izleme şansını elde edeceğiz. Arada kalan kısa bekleme süresini geçirmek içinse, geçmişe ufacık bir yolculuk yapıp Millie Bobby Brown’un stiline ve bu süreçte uzattığı saçlarına göz atıyoruz. 

Şimdiden Calvin Klein ve Louis Vuitton gibi markalar ile anılmaya başlayan Mille Bobby Brown, yaşının getirmiş olduğu rahatlık sayesinde cesur moda tercihleri yapmaktan geri kalmıyor. Klasik parçalar giydiği zamanlarda sıra dışı aksesuarlar ile farkını ortaya koyan Millie Bobby Brown, söz konusu makyaj olduğunda ise bir dudak parlatıcısından destek alıyor. Saçlarını yeni yeni uzatan ve bu süreçte genellikle saçlarını geriye doğru tarayarak ya da ön kısmını örerek kullanan Millie Bobby Brown, kısa saçlarını uzatmakta kararsız kalanlar için de iyi bir örnek. 

Yine de siz, Millie Bobby Brown’u tanıdığınız halindeki saçlarına özeniyorsanız saçlarınızı kazıtıp kazıtmamaya hazır olup olmadığınızı öğrenmek için buraya devam ediniz. 2017 yılına damga vuran buzzcut saç modeline yeniden göz atmak içinse buraya tıklayınız. 

Stil İkonu
stranger things
millie bobby brown
Style
style icon
Fashion
Moda
Stil
Trend
celebrity style
celebrity fashion
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >