İlham: Blake Lively

Blake Lively gibi günde yedi kıyafet değiştirmek ister miydiniz?

Belki ne giyeceğinizi sizin adınıza düşünen bir stylist var ise evet. Her defasında ne giyeceğinizi hesaplamanız ve değişmek için pek de hevesli olmadığınızı göz önünde bulundurursanız, hayır. Bu durumda Blake Lively gibi günde yedi kıyafet değiştirmenize olanak tanıyan bir programınızın olmadığını varsayıp (çoğumuz gibi) Blake Lively’nin yedi güne sığdırdığı stil ipuçlarını uzun vadede tüketmenizi tavsiye ederiz.

1)Floral desenli bir elbiseyi, katılmanız gereken şık davetlerin kurtarıcı parçası olarak görebilirsiniz.

Artık kendinizi küçük siyah elbise ile kısıtlamaktan çok daha ötesine gidebileceğinizin siz de farkındasınız. Bu noktada klasik bir saç modeli olan geriye doğru taranmış saçlardan da destek alabilirsiniz.

2) Athleisure trendine atıfta bulunan parçaları geceye taşımaktan korkmayın. Bunu yaparken de renk skalasının en cesur renklerinden biri olan kırmızıdan destek alın.

3) Farklı desenleri bir arada kullanın. Özellikle çizgili ve flora desenli motifleri bir araya getirmeyi deneyebilirsiniz. Dış giyimde ise koyu tonlardaki parçalar yerine pastel tonlarını tercih etmenizde fayda var. 

4) Sarı giymekten korkmayın. İlkbahar / Yaz 2017 sezon trendlerinde rastladığınız sarıyı Sonbahar / Kış 2018 sezonuna taşıyın.

5) Tek parçanın gücünü hafife almayın. Ne giyeceğiniz konusunda kararsız kaldığınız zamanlarda tuluma yönelin.

6) Sonbahar / Kış 2018 sezon trendleri arasında göreceğiniz hacimli takım elbiseleri alışveriş listenize ekleyin. Görünümünüze feminen ve seksi bir görünüm katmak için rugan aksesuarlar kullanın.

7) Metalik elbiseleri de gardırobunuzdaki klasikler arasına ekleyin. Gösterişli bir kıyafete sahip olduğunuz zamanlarda saçlarınızı geriye atarak elbisenizi ön plana çıkarın. 

Blake Lively
Style
Fashion
Trend
style icon
Stil İkonu
Blake Lively Stili
Sokak Modası
Sokak Stili
Street Style
celebrity style
celebrity fashion
Moda
Stil
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >