Hailey Baldwin

It girl.

 

Henüz 19 yaşında olan ve şimdiden moda dünyasında adından söz ettirmeyi başarıp modellik kariyerinde emin adımlar atan Hailey Baldwin’in gardırobunu mercek altına aldık. Genellikle sportif ve casual parçalara yer veren model, hafta sonu gardırobunuzda ihtiyaç duyacağınız bütün parçaları bir bir karşınıza çıkarıyor.

Söz konusu çabasız şıklık olduğunda, bu tanımın gerçekten de içini doldurmayı başaran Baldwin, kıyafet tercihlerini yaparken desenlerden uzak duruyor ve genellikle her daim gardırobunuzda yer alabilecek zamansız tasarımlara yöneliyor.

Omuz hizasındaki saçlarını çoğu zaman düz olarak kullanan Hailey Baldwin, makyajda ise doğallıktan yana. Elmacık kemiklerine cilt rengine yakın bir allık ile vurgu yapan ve dudaklarında ise dudak parlatıcı kullanan Hailey Baldwin’in stiline galeriden göz atabilirsiniz.

Eğer siz de model gibi daha casual bir görünüme bürünmek istiyorsanız saçlarınızın sizi fazla uğraştırmayacak bir modelde olmasına dikkat edin. Sadece birkaç dakikada şekil verebileceğiniz saçlarınız sayesinde siz de çabasız şıklığın tadını çıkarın. 

hailey baldwin
Model
Celebrity
red carpet
style icon
Stil İkonu
celebrity style
model style
Kırmızı Halı
Trend
Style
Fashion

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >