Grace Coddington

O, Muhteşem Grace! Zamansız ve kendine has.

Zamanın modeli ve Vogue Amerika’nın efsanevi Kreatif Direktörü. Grace Coddington kreatif beyninin bir yansıması olan renkli kombinleri, çekim kurguları ve fikirleriyle bir döneme damgasını vurdu, ki bu efsanevi sürecin zaten halen içinde sayılırız. O her ne kadar, 2016’da kreatif direktörlükten çekilmiş olursa olsun, yılların deneyimi kendini, yaptığı çeşitli marka iş birliklerinde gösteriyor.

Zaten o da ayrılırken tam da bunu istiyordu: Çok daha fazla insanla tanışmak ve daha fazla iş birliğine imza atmak. Yani, halen üretmek. Coddington’ın meşguliyeti 77 yıldır devam ediyor. Haliyle, rahat ve günlük iş akışın baltalamayacak kombinlere yöneliyor. Siyah, onun vazgeçemediği renk. Tamamen siyah giyinerek şık olunabileceğinin altını çiziyor. Eğer biraz renk istiyorsanız, bunu aksesuarlara yansıtmanızı öneriyor. Yani illa parlak bir yeşil kullanacaksanız bu tercihinizi bunu bir manto ya da küpe üzerinden kullanabilirsiniz.

Kızıl ve kabarık saçlarıyla ikonlaşan Grace’in en önemli stil ve güzellik tavsiyesiyse, “Kendinize uygun bir saç kesimi bulduğunuzda ona sadık kalın” oluyor. Mesajı aldınız.

Stil İkonu
Moda
Sokak Stili
Vogue
grace coddington
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >