Emily Weiss

Into The Gloss ve Glossier’nin kurucusunun stilini keşfedin.

Yalnızca birkaç yılda, kurduğu güzellik bloğu Into The Gloss’u milyon dolarlık bir kozmetik markası Glossier’e eviren Emily Weiss’ın stratejik bir deha olduğuna şüphe yok. 

Gerçek Bir Stil İkonu

Güne meditasyonla başlayan genç yönetici, günün devamında rahatlığından ödün vermemeye dikkat ediyor. Özel geceler ve toplantılar haricinde ayağında stiletto ya da herhangi bir topuklu ayakkabıya rastlamanız zor; spor ayakkabılarından, terliklerinden ya da loafer’larından asla vazgeçmiyor. Hatta bazen Ugg’larından bile. Üstelik o, Vogue Amerika’nın eski moda editörü asistanlarından biri. Denim pantolonları, uçuşan tül elbiseleri ve yer yer blazer ceketleriyle kombinlerine kilit dokunuşlar katan Weiss, rahatlığı stil kodu olarak belirliyor. Fakat bu parçalar da sezonda iddiası olan markalardan seçiliyor.

Doğal ve Samimi

Güzellik rutinindeyse mümkün olduğunca doğallıktan ve ‘az ürün’den yana: Kendine ait güzelliği maskelemeden, cildinin ihtiyacı olan ürünleri kullanıp, yüzünü canlı gösteren minik renk dokunuşlarıyla rutinini tamamlıyor. Saçlarıysa kendi renginde ve bob ile lob arasında gidip geliyor. Malum, o yoğun ve aktif bir kadın. Dolayısıyla oyunu çabasız güzellikten yana kullanıyor.

Emily Weiss
The Gloss blog
Glossier
Fashion
Style
Trend
Moda
Stil İkonu
style icon
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >