Emily Ratajkowski

Modelin stilini mercek altına aldık.

Son dönemde takip ettiğiniz modeller arasında sadece Gigi Hadid, Bella Hadid ve Kendall Jenner gibi isimler var ise listenize Emily Ratajkowski’yi de eklemelisiniz.

Günlük hayatında sade parçalara odaklanan, kırmızı halıda ise cüretkar tasarımlar ile karşımıza çıkan Ratajkowski, aynı zamanda uzun saçlarınızı kısa kestirme fikrinden neden vazgeçmeniz gerektiğine dair de iyi bir örnek. Genellikle düz saçları ve dumanlı göz makyajı ile objektiflere poz veren model, elmacık kemiklerini ön plana çıkarmaktan da geri kalmıyor.

Saç modeli konusunda istikrarlı davranan ve uzun saçlarını yana ya da ortadan ayırarak kullanan model, göz makyajına ağırlık verdiği zamanlarda ise sıkı bir topuzu tercih ediyor.

Sizde Emily gibi soğuk havalara rağmen crop top tasarımlar ile sokakta gezmeyi göze alıyorsanız ve stiliniz için ilhamınız Emily’se denkleme yırtmaçlı bir eteği de dahil etmenizde fayda var. Yılbaşı için bir elbise arayışına başladıysanız ve modelin stilini beğeniyorsanız, dekolteli tasarımları listenizin ilk üçüne eklemeniz ise şart.

Emily’nin tarzından ilham almak için galerimize göz atabilirsiniz.

emily rata
emily ratajkowski
Stil İkonu
style icon
Trend
Style
Fashion
Moda
moda ikonu
Street Style
celebrity style
celebrity fashion

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >