Caroline Issa

Eğer trendleri günü gününe takip ediyorsanız Caroline Issa’nın stilinden ilham alın..

Farklı desenleri ve renkleri kullanarak deney yapmak sizin için bir keyifse Caroline Issa’nın her daim farklılığa açık olan stilini gardırobunuza adapte edebilirsiniz.

Klasik parçaları sezon trendleri ile bir arada kullanan Caroline’i baştan aşağı farklı desenleri kullanırken ya da sadece toprak tonlarına ağırlık verdiği bir kombin ile yolda yürürken görmeniz yüksek bir ihtimal. 

Hal böyle olunca siz de gardırobunuz içerisinde yer alan farklı parçaları bir araya getirme düşüncesinden yola çıkabilirsiniz. Keza her daim giymeye alıştığınız güvenilir kombinlerinize yenilik katmak için alışverişe çıkmak yerine, bütçenizi de göz önünde bulundurup daha önce bir araya getirmeyi düşünmediğiniz parçaları yan yana giymeyi aklınıza sokmanızda fayda var. 

Bu noktada kışın simsiyah giyinmek yerine desenli bir palto ile stilinize hareket katmanız bir zorunluluk. Ve tabii ‘kışın beyaz giyilmez’ klişesinin dışına çıkıp beyaz pantolonunuz ile sokağa çıkmak da.

Kıyafetlerine taşıdığı değişikliği saçlarında takip etmeyen Issa gibi siz de saç modelinize sadık iseniz, farklı saç toplama modellerini deneyerek görünümüze değişiklik katabilirsiniz.

Saçlarınızı sürekli atkuyruğu yapıyorsanız, bir süreliğine geriye tarayıp açık bırakmayı deneyin. Ya da ensenizde bir dağınık topuz yaparak çok da vakit kaybetmeden evden dışarı çıkmak için hazır hale gelebilirsiniz. 

style icon
stil iknou
caroline issa
Trend
Fashion
Street Style
street fashion
Moda
Sokak Modası
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >