Cara Delevingne

Gerçek bir tom boy.

Günlük hayatınızda topuklu ayakkabılara, dar elbiselere ya da feminen hatlı eteklere yer yok. Bunlar yerine spor ayakkabılarınızı ve en sevdiğiniz grubun logosunun bulunduğu tişörtünüzü giymeyi ve jean pantolon ile sokağa çıkmayı tercih ediyorsunuz. O halde siz de Cara Delevingne gibi bir tom boy’sunuz.

Mevsim gözetmeksizin beresini kafasından çıkarmayan, deri pantolonunu asker postalları ile tamamlayan ve yeri geldiğinde gotik bir görünüme bürünen Cara Delevingne, tom boy görünümünü uzun saçları ve imzası haline gelen dumanlı göz makyajı ile dengeliyor.

Bu noktada siz de rahatlığınızdan taviz vermeyeceğiniz parçalara yöneliyorsanız, saçınız ve makyajınız ile ön plana çıkabilirsiniz.

Saçlarınızı yıkamaya vakit bulamadığınız zamanlarda TONI&GUY Canlandırıcı Kuru Şampuan ile kaybettiği hacmi geri kazanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Eğer ince telli saçlarınız var ise ve nem yüzünden sürekli saçlarınız sönüyorsa TONI&GUY Hacim Verici Köpük kullanabilirsiniz.

Göz makyajınızın ise havanın sıcak olduğunu da aklınızın bir kenarına not edip sıcaktan akmayacak şekilde yapmaya dikkat edin. Bu noktada ihtiyaç duyacağınız kozmetik ürünlerinin su geçirmez olduğuna dikkat edin.

Genellikle doğallığı ile ön plana çıkan Cara Delevingne’in en ikonik özelliği ise kaşları. İnce kaşlara sahipseniz hemen cımbızınız ile ilişkinize son verip bir adet kaş kalemi edinmenizi öneririz.

Casual kıyafetlerinizin jean şort, tişört ve spor ayakkabılardan oluştuğunu varsayıp gece yine stiliniz ile paralel gidebilecek şekilde neler giyebileceğinizden bahsedelim. Bu noktada haliyle referans noktamız yine Cara Delevingne. Punk - rock esintilerini kullandığı aksesuarlara eklemekten sakınmayan model gibi siz de zımba detaylı kolye, yüzük ve küpe seçeneklerine yönelebilirsiniz. Kıyafet seçimlerinizde ise siyahtan çok uzaklaşmamanızda fayda var. 

cara delevinge
Stil İkonu
style icon
icon
Fashion
Moda
Style
Trend
Street Style
street fashion
Punk
rock
brows
red carpet
celebrity style
TONI&GUY
Saç Şekillendirme
Saç modeli
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >