Camille Hurel

Fransız model Camille Hurel’in stilini mercek altına aldık.

New York, Paris, Londra ve Milano… Eğer tasarımcıların Sonbahar / Kış 2017 sezonunu tanıtan moda haftalarını takip ettiyseniz adını bilmeseniz bile, Camille Hurel’in yüzüne sıkça rastladığınızı az sonra fark edeceksiniz. Instagram’da 24 bine yakın takipçisi olan genç Fransız modeli ilerleyen yıllarda daha sık göreceğiniz ise garanti. Yves Saint Laurent, Fenty x Puma, Sacai, Nina Ricci ve Elie Saab gibi markalar için podyuma çıkan Hurel’i günlük hayatında ise sportif ve casual parçalar içerisinde görebilirsiniz. 

İlkbahar / Yaz 2017 sezon trendlerinin karşınıza çıkardığı saç renklerinden bağımsız hareket etmek istiyorsanız siz de Camille Hurel gibi, göğüs hizasında biten uzun saçlar ile yola devam edebilirsiniz. Bu noktada doğallığın ön planda olduğu bir bakış açısını benimsediğinizi söyleyip güzellik dünyasının hali hazırda aşılamaya çalıştığı kuralları yok sayabilirsiniz.

Vurgu yapmanız gerekenin doğal güzelliğinizi ön plana çıkarmak olduğunun altını tekrar ve tekrar çizin. Saçınıza ihtiyacı olan bakımı sağlamak içinse TONI&GUY Kahve Tonlarındaki Saçlar İçin Şampuan ve TONI&GUY Kahve Tonlarındaki Saçlar İçin Saç Kremi ürünlerini saç bakım ritüellerinizin arasına dahil edebilirsiniz.

Söz konusu giyim olduğunda ise gardırobunuzda yer alan basic parçaları bol miktarda kullanmaktan çekinmeyin. Ve yine casual bir görünüm elde edebilmek adına İlkbahar / Yaz 2017 sezon trendleri arasında göreceğiniz sloganlı tişörtleri ve kapüşonlu sweat shirtleri alışveriş listenize ekleyin. 

style icon
Stil İkonu
celebrity style
Street Style
street fashion
Sokak Modası
Sokak Stili
trends
Saç Şekillendirme
Saç modeli
kahverengi saç
slogan
camille hurel
Yves Saint Laurent
Fenty x Puma
Sacai
Nina Ricci
Elie Saab
toniandguy
toniandguyproducts
casual style
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >