Blake Lively

Yeni filmi ile adından söz ettiren yıldızın stilini mercek altına aldık.

Gossip Girl ile tanıştığımız Blake Lively’nin stilinin evrilmesinde, rol aldığı dizinin etkisi ne kadar büyük? Muhtemelen çok. Zira sokak stili ve katıldığı davetlerde giydikleri ile her daim radarımızda olmayı başaran Blake Lively, hamile olduğu dönemlerde bile topuklu ayakkabılarından ve desenli elbiselerinden vazgeçmiyor. Bu sıralar ikinci çocuğuna hamile olan ve hamileliğini en güzel şekilde kullanarak stiline yansıtan Lively’nin yeni filmi The Shallow’u izlemeden önce stiline odaklanalım.

Uzun dalgalı saçlarından vazgeçmeyen Lively, saçlarını toplamak yerine, genellikle romantik örgü modellerinden destek alıyor. Dalgalı ya da dağınık örgülü bir saç modelini kendinize uygulamak ise Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey sayesinde çok kolay. Saçınıza sıkacağınız Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey’den sonra isterseniz örerek isterseniz de saç kurutma makinasının vigo parçasından yardım alarak doğal dalgalar yaratabilirsiniz. Eğer örgüyü tercih ederseniz, dalgalarınızı yarattıktan sonra klasik bir örgü ile saç stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Sezon trendlerini birebir takip etmese de, klasik parçaları desenler ile karıştırmayı tercih eden Lively, topuklu çizmelerini ise neredeyse hiç ayağından çıkarmıyor. Tabii kırmızı halıda giydiği stilettolarını saymazsak. Mini elbiseler yerine genellikle diz altı modelleri tercih eden yıldız, aynı zamanda şehir içinde rahatlıkla dolaşabileceğimiz kıyafetlerin stil kodlarını paylaşmak için de doğru bir referans. Siz onun gibi topuklu ayakkabı giymek yerine, loafer ya da sandaletler ile diz üstü elbise modellerini tercih edebilirsiniz. 

Blake Lively’nin stilini mezuniyet gecesine de adapte etmek isterseniz kesiminde sade detaylarda ise gösterişli elbise modellerinden destek almanızı tavsiye ederiz. 

Moda
Trend
Stil
Stil İkonu
Blake Lively

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >