Amal Alamuddin

Avukatın stilini mercek altına aldık.

Eğer minyon bir yapınız varsa ve ne giyeceğiniz konusunda sürekli zorluk çekiyorsanız Amal Alamuddin’in gardırobuna kattığı parçalardan kopya çekebilirsiniz.

Üzerinize oturan parçalar seçmeye dikkat edin. Hacimli ya da oversize kıyafetlerden uzak durmanızda fayda var. Aksi takdirde bu parçaların içinde kayboluyormuşsunuz hissini uyandırabilirsiniz.

Minyon vücut hatlarınızı avantajınıza kullanın ve vücudu aslında olduğundan daha kalın gösteren peplum ve fırfır detaylı tasarımlara yönelin. Ne de olsa vücut hatlarınız bu hareketli tasarımları kaldırabilecek incelikte.

Vücudunuzu tamamen sarmalayan bir pantolon almaktansa, bacak kısmında hafif bolluk bırakan tasarımları tercih edin.

Topuklu ayakkabı giyin. Eğer topuklular üzerinde yürümek konusunda başarılı olmadığınızı düşünüyorsanız platform topuklu modelleri deneyin.

Yüzünüz de vücut hatlarınız gibi minyon ise saçlarınızı açık bırakarak görünümünüzü dengeleyebilirsiniz. Amal Alamuddin’in neredeyse hiç toplamadığı hacimli saçlarına sahip olabilmek içinse TONI&GUY 3 Boyutlu Hacim Verici Şekillendirici Sprey’i saç diplerinize uygulayabilir, son adımda sabitlemek için TONI&GUY Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi’ni kullanabilirsiniz. 

Style
style icon
amal alamuddin
celebrtiy style
hollywood style
Stil İkonu
Moda
Fashion
Trend

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >