Agyness Deyn

Artık ayakları yere basıyor.

Birkaç yıl öncesine dönüp Agyness Deyn’in her defilede ve reklam kampanyasında karşımıza çıktığı günlerden bahsedelim; kısacık platin sarı saçları ve iddialı stili ile radarımıza giren, bir süre sonra ise oyunculuğa ve müziğe merak salan, ardından da emekliliğe ayrılan eski modelin değişen ve olgunlaşan stilinde odaklanalım. 

Aslında Agyness Deyn’in yıllar içerisinde daha sade ve yalın parçalara ağırlık verdiği bir stili benimsemesi hiç de şaşırtıcı değil. Gençlik yıllarınızı ve şimdiki gardırobunuzu düşünün. Moda sınırlarının dışında evrilen kıyafet seçimleri ve ikonik saç modeli ile birçok kadını güvenli alanından çıkmaya zorlayan Deyn, günümüzde ise markası Title A ile adından söz ettirip, tam da markasının yansıttığı gibi maskülen ve yalın parçalar ile karşımıza çıkıyor. Haliyle artık moda sahnesinde eskisi kadar aktif olmamasına rağmen, modanın üretici kısmına dahil olan ismin yeni kimliğine göz atıyoruz. 

Artık kısa platin sarı saçları yerine omuz hizasında biten kumral saçları ile kırmızı halıda boy gösteren Deyn’i yeniden moda sahnesinde görmemize sebebiyet veren isim ise Saint Laurent. Geçtiğimiz yıl tek seferlik de olsa podyuma geri dönen modelin yeni stilini kopyalamaya başlamak için ihtiyaç duyacağınız temel parçaları sayalım; takım elbiseler, spor ayakkabılar, minimalist kesim elbiseler ve yeri geldiğinde giyebileceğiniz iddialı bir çift topuklu ayakkabı. 

Stil
Sokak Stili
Trend
Agyness Deyn
Stil İkonu

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >