Yıldızlardan İlhamla: Sloganlı Tasarımlar Nasıl Giyilir?

Geçtiğimiz sezondan beri sıklıkla yer verdiğimiz sloganlı tasarımlara bir de yıldızların gözünden bakıyoruz.

İlkbahar / Yaz 2017 sezonunun başında sloganlı tişört trendinden bahsetmiştik. Ardından ise sloganlı tişörtlerin nasıl giyileceğine dair ipuçlarını sıralamıştık. Yaz sezonunun başlaması ile birlikte plaj modasına da sızmayı başaran ve mayolar ile bir araya gelen sloganların deniz kıyısındaki kullanım alanlarına da yer vermiştik. 

Alexa Chung, Hailey Baldwin, Cara Delevingne, Karlie Kloss, Dakota Johnson ve daha fazlası… Artık yıldızların da vazgeçemediği bir trend haline gelen sloganlı tasarımlarda klasik bir tercih yapmak istiyorsanız beyaz ve siyah ile bir araya gelen modellere yer verebilirsiniz.  Bu noktada nasıl bir slogan seçeceğinizde kararsız iseniz, hayat felsefenizi yansıtan veya sizi güldüren bir cümleyi de seçebilirsiniz. 

Üzerinizde yazan sloganı ön plana çıkarmak için günlük hayatta kullanabileceğiniz günlük topuz modellerine bir şans verebilirsiniz. Eğer kısa saçlıysanız ve kumralsanız tercih edebileceğiniz saç modellerine göz atmak için buraya tıklayın. 

Sloganlı tasarımları hafta sonu gardırobunuza nasıl dahil edeceğinize dair ipuçlarına ihtiyacınız var ise buradan devam edin. 

slogan
sstreet style
street fashion
Sokak Stili
ünlü stili
celebrity style
sloganlı tişört
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >