Yeni İkili: Pantolon & Elbise

Bu sezon mutlaka deneyin.

Bu bahar pantolon ceket ikilisinden oluşan denklemin arasına bir adet elbise de dahil edin. Yazın giydiğiniz elbiseleri ilkbahar gardırobunuza eklemenin bir yolunu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Zira sokak modası etrafında belirlenen trendlere göre, bu ilkbahar elbisenizi pantolonunuzun üzerine giyeceksiniz.

Peki, bunu yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

Eğer bu ikiliyi ofis gardırobunuza katmak isterseniz cigarette pantolon ve beli oturan bir elbiseyi bir arada kullanabilirsiniz. Klasik bir görünüm elde etmek için yine siyahtan destek alabilirsiniz. 

Sezonun trend renklerini de stilinize eklemek isterseniz kırmızı gecelik elbisenizin içine pembe bir atlet veya büstiyer giyebilirsiniz. Altına ise hafta sonu gardırobunuzun ayrılmaz bir parçası olan dökümlü jean pantolonunuz ile tamamlayabilirsiniz. Cool bir görünüm için son dokunuşu ise stilettolar ile yapabilirsiniz.

Gömlek elbiseleri tercih ediyorsanız gömlek elbisenizin düğmelerini yarıya kadar açarak da giyebilirsiniz.

İlkbahar / Yaz 2017 sezon trendleri arasında rastladığınız tütüleri de bu trend içine katabilirsiniz. Transparan veya tütü elbiseleri de jean pantolonunuz ile bir arada kullanıp casual görünümünüze cool bir dokunuş ekleyebilirsiniz. 

Elbise
pantolon üstü elbise
tül elbise
Maxi Dress
tulle dress
Street Style
street fashion
Sokak Modası
Sokak Stili
Fashion
Trend
Style
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >