YAZIN UYGULANABİLECEK 6 SOKAK TRENDİ

Hala bir ayınız var.

Eğer podyumda markalar tarafından size empoze edilen trendler yerine sokak modasının belirlediklerini hayata geçirmeyi tercih ediyorsanız bu yazımızı okumanızda fayda var.

Yaz sıcaklarına rağmen stil sahibi olma arzunuzun ağır bastığı anlarda, bu maddelerden birini hayata geçirmeniz yeterli olacaktır.

1 - Emma Watson’ın kırmızı halıda pantolon üzerine elbise giydiği dönemi hatırlar mısınız? Bu trendi yeniden hayata geçirmenin zamanı geldi. Kırmızı halı olmasa bile, günlük hayatınızda sokağa çıkarken denim veya kumaş pantolonunuzun üzerine bir elbise geçirip sokağa çıkabilirsiniz.

2 - Giyip giymemeniz önemli değil. Siz her ihtimale karşı belinize bir adet gömlek bağlayın. Gömlekleri yeni kemerler olarak da düşünebilirsiniz. 

3 - İnce askılı elbise içine tişört giyme alışkanlığınızı ince askılı bluzlara da taşıyın.

4 - Üzerinize bol gelen dökümlü bir tişörtü elbise olarak kullanın. Eğer elbisenin boyunun hareket kabiliyetinizi kısıtlayacağını düşünüyorsanız altına mini bir şort ya da üste oturan bir etek giyebilirsiniz.

5 - Beyaz spor ayakkabılarınızı ısrarla giymeye devam edebilirsiniz.

6 - Üzerinize oturan bir tulum yerine, dökümlü bir tulum modeli tercih edin. Bu sayede sıcak yaz günlerinde üzerinize yapışan kıyafetlerin yarattığı rahatsız histen de uzaklaşacaksınız. 

Fashion
Style
Moda
Sokak Modası
Street Style
street fashion
Summer
summer style
summer fashion
beach trend
Trend

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >