Yazın Siyah Giymenin Yolları

Koyu tonlardan vazgeçemeyenler için alternatifler.

Küçük siyah elbisenizi giymek için en ideal mevsim aslında. Bu sefer gece dışarı çıkmak için tercih edeceğiniz modeller yerine, günlük hayatınıza da dahil edebileceğiniz kesimlere yönelin. Penye kumaşı bunun için ideal. Hem sıcak havada hareket kabiliyetinizi kısıtlamayan hem de hafif dokusu ile size sıcak basmasına engel olan bu kumaşta bir elbiseyi, işe giderken topuklu ayakkabılar ile, hafta sonu ise spor ayakkabılar ile bir arada giyebilirsiniz.

Eğer mini bir elbise ile rahat hareket edemeyeceğinizi düşünüyorsanız, tam tersi bir yol izleyip maksi bir elbise modeline de yönelebilirsiniz. Üzerinizde ağırlık yapmayacak hafif kumaşlar tam sizlik. 

Minimalist bir stile sahipseniz dökümlü veya asimetrik kesimli elbise modelleri alternatifleriniz arasında. Penye elbiseler ile kıyaslandığında daha şık duran bu modelleri,  sandalet ve terlikler ile de rahatlıkla bir arada kullanabilirsiniz.

Crop top giyme alışkanlığınızı devam ettirmek ve baştan aşağı siyah bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu sezon da karşımıza sıklıkla çıkan derin yırtmaçlı etek modellerinden destek alabilirsiniz.

Markaların yaz koleksiyonlarına dahil ettiği deri etekleri giymek için ise nispeten daha serin olabilecek yaz günlerini bekleyin. Aksi takdirde güneşin altında vücuda yapışan bir etek ile uğraşmak hiç de kolay değil. 

black
Siyah
summer style
yazın siyah giymenin yolları
TONI&GUY
Moda
Fashion
Style
Trend
summer trends
celebrity style

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >