Soğuk Havalarda Ne Giymeli?

Peki, bu noktada ne yapmalı?

Soğuk Havalarda Ne Giymeli?

 

Bazen kat kat giyinmek eğlenceli olmaktan çıkıp çözümü imkansız bir matematik problemine dönüşebiliyor.

Kış gardırobunuza aksesuarlardan başlamak isterseniz alışveriş listenize Fransız beresini dahil etmeniz şart. Özellikle de Sonbahar / Kış 2018 sezonunda. Daha önce bahsettiğimiz bu aksesuarın kullanım alanlarını keşfetmek için tıklayın

Sonbahar / Kış 2018 sezonunda koyu renklere yönelmek yerine kırmızı ve tonlarına bir şans verin. Nerden başlamanız gerektiğine dair ipuçlarına ihtiyaç duyuyorsanız tıklayın

Ofis veya hafta sonu gardırobu fark etmez. Deri etekleri yeniden kullanmaya başlayın. Sonbahar / Kış 2018 sezonunda rastlayacağınız deri etek modellerine göz atmak içinse buraya tıklayın. 

Geçtiğimiz yıldan beri bir kış hiti olmaya devam eden pofuduk montlara da bir şans verin. Pofuduk montların ilk yükselişe geçtiği dönemi hatırlamak içinse buradan devam edin. 

Chanel’in geçtiğimiz günlerde bize tanıttığı koleksiyonundan feyz alıp maksi kazak ve diz üstü çizme ikilisini de bu kış gardırobunuza dahil edebilirsiniz. 

Birkaç sezondur varlığını sürdüren pembenin de hiçbir yere gitmediğini ve pembe kürk veya ceket modellerini giymeye devam edebileceğinizi de unutmayın. Hali hazırda yatırım yaptığınız pembe bir palto var ise hiç vakit kaybetmeden giymeye başlayın. 

winter style
Kış Stili
soğuk havalarda ne giymeli
what to wear
what to wear in winter
winter trends
Street Style
street fashion
Sokak Modası
Sokak Stili
kış modası
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >