Siyah Palto Giymeye Ara Verin

Bütün günü dışarıda geçirecekseniz önemli olan içinize değil üzerinize ne giydiğiniz.

Söz konusu kış olduğunda içinize giydiğiniz kıyafetler kadar palto tercihiniz de kombininizi tamamlak ve stilinizi yansıtmak için önem kazanıyor. Klasik palto modelleri zamansız birer yatırım aracı olarak görülse de kimi zaman risk alıp gerçekten de uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz sıra dışı palto modellerine de bir şans vermenizde fayda var. Bu noktada yapmanız gereken Sonbahar / Kış 2016 sezon trendleri arasında gördüğünüz ilk palto trendine sarılmak değil. Aksine kendi isteklerinizi ve zevklerinizi göz önünde bulundurup ne kadar ileri gidebileceğinizi tartmanız kafi. 

Renkli paltolara yönelin. Artık siyahtan vazgeçin. Siyahın dışında kullandığınız diğer renklere odaklanın. Sarı, mavi, yeşil, mor… Eğer gardırobunuz ağırlıklı olarak siyah parçalardan oluşuyorsa zaten seçeceğiniz herhangi bir rengin siyah ile uyum içerisinde olacağı yadsınamaz.

Desenlerden destek alın. Çiçekli, çizgili ya da ekose. Artık zamansızlığını kanıtlayan bu üç desenden birini de seçeceğiniz palto modelleri arasına dahil etmenizde fayda var. 

desenli palto
çiçekli palto
Ekose
Çiçek
floral
Desen
pattern
winter style
winter essentials
Kış Stili
winter trends
Fashion
Moda
kış modası

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >