ŞEHİRDE YAZ

Bu sıcaklarda ne giymeli?

Günün büyük bir çoğunluğunu ofisinizde klimalı ortamda geçiriyor olsanız da yemek yemeye çıktığınızda veya mesai bitiminde eve gitmek üzere yola çıktığınızda nefes alamadığınızı hissediyorsunuz. Kıyafetleriniz üzerinizde gereksiz bir yükmüş gibi hissediyorsunuz. Bir an önce onlardan kurtulup özgürlüğünüze kavuşmak istiyorsunuz ya da rüzgarlı bir ortamda oturmak…

Sıcaklar için bir çözüm olmasa da sıcaklara tolere etmenizi bir nebze de olsa kolaylaştıracak kıyafetleri sizin için sıraladık.

Jean Şort

Bu sıcaklarda özellikle skinny jean’lerden uzak durmanızda fayda var. Bu kurtarıcı parçayı en azından yaz döneminde jean şort ile değiştirin. Eğer resmi bir ofiste çalışmıyorsanız jean şortunuzun üzerine desenli veya beyaz gömlek giyerek de işe gidebilirsiniz. 

Siyah şort ve ceket

Siyah ceket ve pantolon özellikle gece dışarı çıkmak, toplantıya gitmek için ideal bir ikili. Peki, yazın bu ikilinin yerini tutabilecek ne bulabilirsiniz? Denklemden hemen pantolonu çıkarıp yerine şortu ekleyerek çözümü bulabilirsiniz.

Slip dress

90’lardan bize bir armağan olan bu elbise, yeniden hayatımıza girdiğine göre, bu tasarımı kullanmamak için önünüzde herhangi bir engel göremiyoruz. Bir yandan da geceliği anımsatan bu tasarımı şehrin içinde rahatlıkla giyebilmek için siyah renkteki modellerine bir şans verebilirsiniz. Hazır 90’lardan feyz almışken elbisenizin içine beyaz bir atlet veya tişört giyebilirisiniz.

Tulum

Hem rahat, hem pratik, hem de havalı. Hangi parçaları bir arada giyeceğinize kafa yormak istemediğiniz günlerde kötü gün dostu tulumlardan destek almanızda hiçbir sakınca yok. 

şehirde yaz
Street Style
Style
summer style
Fashion
Trend
Moda
street fashion
slip dress
Tulum
Şort

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >