Pembe Güzeldir

En azından İlkbahar / Yaz 2017 sezonu boyunca tasarımcılar böyle düşünmenizi istiyorlar.

Gucci, Fendi, Miu Miu, Mansur Gavriel, Bottega Veneta, Narciso Rodriguez… Listeye ekleyebileceğimiz daha bir sürü marka var. Ama anlatmak istediğimiz bu sezon, bir şekilde her markanın koleksiyonlarına pembeyi dahil ettiği.

Sadece kıyafet değil, güzellik trendlerinde de karşımıza çıkan bu renk makyaj trendlerinde allıklar ile bir araya gelirken, saç trendlerinde ise rose gold ve blorange ile kendini göstermeye devam ediyor. Ama biz şimdilik güzellik trendlerinden bir adım uzaklaşıp bu rengi gardırobumuza nasıl dahil edebileceğimizin yollarını arıyoruz. İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda kırmızıyı da yanına alan bu renk, siyahın tahtına göz dikip daha eğlenceli bir gardıroba sahip olmanız için elinden geleni yapıyor. Yeri geldiğinde beyaz tişörtler ile de bir arada kullanabileceğiniz bu rengi gardırobunuza dahil edebileceğiniz parçaların arasına fırfırlı bluzları ve hacimli etekleri ekleyebilirsiniz. 

Neon tonların sizin için fazla iddialı olduğunu düşünüyorsanız daha sakin bir görünüm elde etmenize yardımcı olacak pastel tonlarına da yönelebilirsiniz. 

Neon
Pastel
Pink
Pembe
blorange
rose gold
hair color
pastel hair
pembe saç
rose gold saç rengi
hair trends
hairt style
hair do
Fashion
Street Style
street fashion
Sokak Modası
Sokak Stili
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >