Muhteşem İkili: Beyaz Gömlek & Jean

İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda gardırobunuza dahil etmeniz gereken iki parça; beyaz gömlek ve jean pantolon.

Gardırobunuzda dört mevsim bulunması gereken beyaz gömlekleri ve jean pantolonları bir arada giyerek sizi asla yarı yolda bırakmayacak kurtarıcı bir kombine sahip olabilirsiniz. Bu noktada İlkbahar / Yaz 2017 sezon trendleri doğrultusunda dökümlü formlara bürünen ve klasik görünümünü oyun dışı bırakan yeni beyaz gömlekleri deneyebilirsiniz.  

İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda rastlayacağınız fırfır trendini yanına alan beyaz gömleklerin yanı sıra Sonbahar / Kış 2016 sezonundan yadigar kalan pijama trendine atıfta bulunan saten kumaşlı tasarımlara da bir şans verebilirsiniz. Simone Rocha’nın İlkbahar / Yaz 2017 sezonunun omuz trendini hatırlatan kabarık omuzlu beyaz gömleğini de deneyebilirsiniz. 

Gardırobunuzda bulunan parçaların dışına çıkmak istemiyorsanız beyaz gömleğinizi ters giymeyi de seçenekler arasına ekleyebilirsiniz.

Denim pantolon tercih ederken skinny modellerden uzak durun. Zira Sonbahar / Kış 2016 sezonundan beri dar paçalı pantolonların artık unutulduğunun kanıtları için buraya tıklayabilirsiniz. Trendlerin dışında bir stile sahip olduğunuza inanıyorsanız denim pantolonunuzu istediğiniz modelde seçmekte özgürsünüz. Sokak modasının belirlediği sezon trendleri içinde yola devam edecekseniz daha dökümlü denim pantolon modellerine yönelmeniz şart.  

Halihazırda stilinizi klasik parçalar üzerinden şekillendirmeye devam etseniz de güncel sezon trendlerini takip ettiğinizi gösterebilmek için saç modeliniz veya saç renginiz ile oynamayı da düşünebilirsiniz. Bu noktada İlkbahar / Yaz 2017 sezonunun öne çıkan saç renklerinden biri olan rose gold’un aklınızı çelmesine izin verebilirsiniz. Rose gold’u yıldızların nasıl kullandığını görmek içinse bu linke tıklayabilirsiniz. 

Beyaz Gömlek
Jean
stret style
street fashion
Style
Fashion
Sokak Modası
Sokak Stili
casual style
Rose gold hair
saç rengi
Saç Stili
yırtık paça jean
Pijama
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >