Minimalist Yaz

Sıcak havalarda mümkün olduğunca az parça ile sokağa çıkmaya çalışıyorsanız minimalist bir bakış açısını benimsemenizin tam zamanı.

Yaz aylarında kombin konusunda daha özgür olduğunuzu düşünebilirsiniz. Neticede hafifliyorsunuz. Renk konusunda çok daha çarpıcı seçimler yapabiliyorsunuz. Peki siz, bu kadar cesur musunuz? Yazı daha minimal geçirme taraftarıysanız yazımıza kulak verin…

Diğer mevsimlerde de renkli bir gardırop konusunda tutucu davranıyorsanız ve sadece siyah, beyaz ve koyu tonlar arasında seyreden parçalara bir şans vermeyi tercih ediyorsanız bu parçaları yaza nasıl uyarlayacağınızı hemen anlatalım.

Ofise giderken kumaş pantolon veya etek modelleriyle bir arada kullandığınız beyaz gömleğinizi, hafta sonunda elbise olarak tek başına kullanın. Hatta tatil bavulunuzu hazırlarken beyaz gömleğinizi de yanınıza alarak farklı parçaları bir arada kullanabileceğiniz kombinler yapmaktan uzak duracağınız bir tatil planlayın.

Denim şortunuz ile bir arada da kullanabileceğiniz beyaz gömleğinizi, serin yaz günlerinde ise ince kumaş ile bir araya gelen dökümlü pantolonlarla kullanabilirsiniz.

Yazın deri giymek konusunda ısrarcıysanız mini siyah deri etekten destek alabilirsiniz. Olabildiğince ağırlık yapan kumaşlardan uzak durmaya çalışın ve basic trikolarla dolu bir gardırop ile yazı sonlandırmayı hedefleyin.

Dışarıda pişerken ofisinizde üşüyorsanız yanınıza bir adet klasik blazer ceket alabilirsiniz. Hatta blazer ceketinizi mümkünse tatil bavulunuza da dahil edebilirsiniz. ​

TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >