Metalik Parçalar Nasıl Giyilir?

Kıyafetine ışıltı katmak isteyenler için ipuçlarını sıraladık.

Kenzo, Maison Margiela, Gucci, Mulberry, Saint Laurent ve Isabel Marant… İlkbahar / Yaz 2017 sezonuna dahil olan metalik tasarımlar, farklı modaevlerinin elinde minimalist veya maksimalist bir duruşa bürünüyor. 

Maksimalist duruşu bir süreliğine rafa kaldırıp metalik tasarımların günlük hayata adapte olabilecek formlarına ve kullanım alanlarına odaklanalım.

Geçtiğimiz sezonun hit parçaları arasında yer alan metalik eteğinizi bu sezonda da giymeye devam edebilirsiniz. Eğer bu parçaya güncel bir yorum katmak istiyorsanız, beyaz gömlekler ile bir arada kullanabilirsiniz. 

Bu sefer siyah biker ceketinizi de bir süreliğine gardırobunuzdaki askısında bırakın. Ve mümkünse altın ve gümüş tonlarındaki bir modelden destek alın. Her daim giydiğiniz siyah jean pantolonunuz ve beyaz tişörtünüz üzerine bu sefer ışıltı katmak için aksesuarlarınızdan değil, ceketinizden destek alın. 

Metalik bir tasarım giydiğiniz zaman, aksesuarlarınızda da aynı renkte parçalara yönelebilirsiniz. Zıtlık katmak içinse her daim altın ve gümüşü bir arada kullanmayı da düşünebilirsiniz. 

Saçlarınızda ise casual modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer metalik parçaları daha şık saçlarla birleştirirseniz görünümünüzün bir anda katlanarak gösterişe kaçacağını sakın unutmayın. TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey ile yarattığınız doğal ve yumuşak dalgalar ya da bir düzleştirici yardımıyla düzleştirdiğiniz uzun saçlarınız stilinizi tamamlamak için en doğru tercihler olacaktır.

metallic
Metalik
Street Style
street fashion
Trend
Sokak Modası
Sokak Stili
Stil
silver
Gold

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >