Mesai Dışında Modeller

Günlük hayatlarında modeller ne giyiyor?

Moda haftaları boyunca podyumda ve reklam kampanyalarında görmeye alıştığımız modeller, günlük hayatlarında nasıl giyiniyorlar? Onları görmeye alıştığımız gösterişli kimliklerini koruyorlar mı yoksa tercihlerini sadelikten yana mı kullanıyorlar? Genele bakışı es geçip detaylarda ve güncel trendlerde saklı kalan stil ipuçlarından bahsedelim.

Sezon trendlerini ilk elden tecrübe etmeleri modeller için birer artı. Onları podyumdan çıkar çıkmaz birkaç sezon sonraki trendleri uygularken görmemiz ise bir tesadüf değil. Bu noktada çapraz asılan bel çantaları, 90’lara atıfta bulunan ince çerçeveli siyah güneş gözlükleri gayet anlaşılabilir.

Klasik denim modellerinin yerine güncel denim modellerinin eklenmesi detaylarda işlemeler ile şekillenmesi ise Sonbahar / Kış 2017 sezonunun sürprizlerinden. Metalik blazer ceketlerin sokak modasına dahil olması ise klasik blazer modellerini gölgede bırakan bir diğer detay. 

Klasik triko modellerinin yanı sıra, grafik desenli kazak modellerini de kullanım alanınızda dahil etmeyi hızlı bir şekilde düşünmeye başlamanızda fayda var. Bir yandan logolu kemerleri, bereleri ve renkli botları da kullanacağınız güncel aksesuarlar arasına ekleyebilirsiniz.

Klasik mini siyah bir elbise giymek istediğiniz zamanlarda, klasik aksesuarlar yerine motifli ve payetli çanta ve ayakkabı modellerini kullanmaya çalışın. 

models
super models
ünlü stili
celebrity style
ünlü mankenler
Street Style
Sokak Modası
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >