Kopenhag Stili

Geçtiğimiz haftalarda Kopenhag’da gerçekleşen İlkbahar / Yaz 2018 Moda Haftası’nda rastladığımız en iyi sokak modası karelerini derledik.

Şehir içinde yakın mesafeler arasında seyahat ediyorsanız bir adet bisikleti de ulaşım aracı olarak benimseyip kıyafetinizin bir tamamlayıcısı olarak düşünmeye başlayabilirsiniz. Bisiklete binerken ne giyeceğinizi düşünüyorsanız maskülen parçalara yönelebilirsiniz. Şehirli ve feminen bir görünüme bürünmek içinse pedal çevirmenizi engellemeyecek plili etekleri deneyebilirsiniz. Ayakkabı seçiminizde ise terlik ve ince topuklulardan uzak durup spor veya düz ayakkabı modellerinden destek alabilirsiniz. Topuklu ayakkabı konusunda ısrarcıysanız mini blok topuklu modellere de bir şans verebilirsiniz. 

 

İlkbahar / Yaz 2017 sezonunu sona erdirmeye hazırlanan markaların ürünlerini karıştırıp stilinize adapte edebileceğiniz uzun elbiseleri de alışveriş listenize ekleyin. İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda rastlayacağınız uzun elbise modellerine göz atmak içinse buraya tıklayın. 

 

Sonbahar / Kış 2017 sezonuna da taşıyabileceğiniz sloganlı sweatshirt tasarımlarını da alışveriş listenizin en başına dahil edin. Bu tasarımı elbise olarak kullanabilmek içinse dökümlü modellere yönelin ve diz üstü çizmeler ile bir araya getirin. 

 

İlkbahar / Yaz 2017 sezonu sona ermeden gardırobunuzda yer alan puantiye ve çizgi desenli tasarımları da bol bol giymeye özen gösterin. Mümkünse bu iki deseni bir arada kullanabileceğiniz kombinler de yaratabilirsiniz. İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda puantiye deseninin nasıl kullanıldığını görmek için buraya tıklayın. 

 

Kıyafetinizin içine desenli parçaları nasıl adapte edebileceğinize dair ipuçlarına ihtiyacınız var ise buraya tıklayın. 

kopenhag
Sokak Modası
Sokak Stili
Fashion
Style
Trend
Moda
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >